اولین محصولی که توسط گروه صنعتی اخوان تولید شد سینک ظرفشویی بود. بعد از آن محصولات دیگری توسط گروه صنعتی اخوان تولید شد که در لیست جدید ترین محصولات اخوان جای می گیرد، این محصولات شامل انواع هود آشپزخانه، انواع اجاق گاز رومیزی ، انواع فرتوکار می باشند.

معرفی جدیدترین محصولات اخوان

گروه صنعتی اخوان در سال ۱۳۴۸ توسط محسن اخوان جم تاسیس شد. این گرو...

اولین محصولی که توسط گروه صنعتی اخوان تولید شد سینک ظرفشویی بود. بعد از آن محصولات دیگری توسط گروه صنعتی اخوان تولید شد که در لیست جدید ترین محصولات اخوان جای می گیرد، این محصولات شامل انواع هود آشپزخانه، انواع اجاق گاز رومیزی ، انواع فرتوکار می باشند.

معرفی جدیدترین محصولات اخوان

گروه صنعتی اخوان در سال ۱۳۴۸ توسط محسن اخوان جم تاسیس شد. این گروه صنعتی  کار خود را با تولید سینک ظرف شویی آغاز کرد و بعد از آن محصولات دیگری از جمله هود، اجاق گاز مبله و اجاق گاز صفحه ای و  صفحه فر توکار و ... نیز تولید نموده است. محصولات تولید شده توسط گروه صنعتی اخوان تنوع فوق ‌العاده ‌ای دارد. در این نوشتار به معرفی جدیدترین محصولات اخوان می ‌پردازیم و مهم ترین ویژگی های آن ها را بیان می کنیم.

 جدیدترین محصولات اخوان در حوزه سینک ظرف شویی

جدید ترین محصولات اخوان در زمینه سینک اخوان شامل سینک ظرف شویی زیر کار، سینک ظرف شویی تو کار  و سینک ظرف شویی روکار است. هر یک از این  سینک ها با توجه به شرایط زیر می توانند برای آشپزخانه شما مناسب باشند:

1-      سلیقه مشتری

2-     نحوه  چیدمان کابینت های موجود در آشپزخانه

3-     ابعاد آشپزخانه  (  بزرگ یا کوچک بودن آشپزخانه )
سینک های اخوان از استیل بسیار زیبا و براقی ساخته می ‌شوند و جلوه ی ویژه ای به محیط آشپزخانه می دهند.

جدیدترین محصولات اخوان در حوزه هود آشپزخانه

 از جمله جدید ترین محصولات اخوان می ‌توان به هود مخفی، هود زیرکابینتی، هود شومینه ای و هود مورب اشاره کرد که هر یک از این هود  ها ویژگی های خاصی دارند و در موارد به خصوصی استفاده می شوند.

هود مخفی اخوان
هود  های مخفی در گذشته بیشتر مورد استفاده قرار می‌ گرفتند. همچنین هود های زیر کابینتی در بعضی دکوراسیون های قدیمی استفاده می شوند، اما هود شومینه ای اخوان و هود مورب اخوان بسیار پر طرفدار هستند و جزو جدیدترین محصولات اخوان به حساب می ‌آیند که امروزه در بسیاری از آشپزخانه ها از هود های شومینه ای و یا هود مورب استفاده می شود. این محصولات مدرن اخوان قدرت عملکردی بسیار بالایی دارند و ظاهری بسیار زیبا و ساده برای محیط آشپزخانه ایجاد می کنند.

جدیدترین محصولات اخوان در حوزه اجاق گاز رومیزی

اجاق گاز های صفحه ای اخوان شامل سه دسته شیشه ای، استیل و شیشه استیل هستند و هر کدام از آن ها زیبایی خاص خود را دارند. گاز رومیزی اخوان در رنگ های مشکی و سفید در بازار موجود هستند و  استیل و شیشه های آن ها از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است. متریال استفاده شده در گاز های  صفحه ای اخوان ، مقاومت بسیار بالایی در برابر حرارت دارند. 


جدیدترین محصولات اخوان در حوزه اجاق گاز مبله

یکی دیگر از جدیدترین محصولات اخوان اجاق گاز فردار یا  اجاق گازمبله اخوان است که نسل قدیمی اجاق گاز ها محسوب می ‌شود و در اکثر منازل وجود دارد. اجاق گاز های مبله جدید  اخوان شامل ویژگی های زیر هستند:

1-    این  اجاق گاز ها فندکی مجزا برای هر ولوم دارند.

2-     می توان  زمان سنج دیجیتالی آن ها را برنامه ریزی کرد.

3-     سیستم هوشمندی برای قطع خودکار جریان برق دارند.

4-     از جمله موارد دیگر این اجاق گاز ها شامل  سیخ جوجه گردان، گریل و ریل تلسکوپی  و ... نیز هستند.

  اجاق گاز های مبله اخوان در رنگ های سفید و نقره ای در بازار موجود هستند و شیشه ی  به کار رفته در آن ها در برابر حرارت مقاوم است و از  سه لایه ی مقاوم  تشکیل شده است.


جدید ترین محصولات اخوان در حوزه فر توکار

از جدید ترین محصولات اخوان در حوزه فر توکار شامل سه دسته فرگازی اخوان ، فر گازی و برقی اخوان و   فر برقی اخوان  هستند. مزیتی که فر اخوان نسبت به  فر های معمولی دارند، آن است که در فر های معمولی به دلیل اینکه حرارت  به صورت مستقیم به مواد  غذایی تابش دارد، طعم  اصلی مواد غذایی اندکی تغییر پیدا می ‌کند و بافت بالای ماده غذایی برشته می  شود ولی درون آن خام باقی می ‌ماند اما در فر های توکار اخوان طعم و  خواص ماده غذایی به خوبی حفظ می شود. سیستم تابش گرما به صورت یکسان و یکنواخت به تمام قسمت های  بافت ماده غذایی وارد می ‌شود و باعث می شود  طعم غذا  تغییر نکند و ماده غذایی به خوبی مغز پخت نیز بشود.فر توکار اخوان دارای سنسور طبخ هستند که این سنسور سبب می شود بدون اینکه درب فر باز شود

بیشتر

جدیدترین محصولات اخوان