کاربرد سینک صنعتی اخوان در کدام آشپزخانه‌ها است؟

 وقتی راجع به آشپزخانه و ملزومات آن گفتگو می‌کنیم، اغلب به یاد آپارتمان‌های مجهز و یا خانه‌های بزرگ با آشپزخانه‌های دلباز می‌افتیم. کمتر کسی به آشپزخانه‌های دانشگاه‌ها، غذاخوری‌ها و خوابگاه‌های عمومی می‌اندیشد. ولی واقعیت این است که این آشپزخانه‌ها نه به سینک‌های آشپزخانه‌ای معمولی و عمومی که به س...

کاربرد سینک صنعتی اخوان در کدام آشپزخانه‌ها است؟

 وقتی راجع به آشپزخانه و ملزومات آن گفتگو می‌کنیم، اغلب به یاد آپارتمان‌های مجهز و یا خانه‌های بزرگ با آشپزخانه‌های دلباز می‌افتیم. کمتر کسی به آشپزخانه‌های دانشگاه‌ها، غذاخوری‌ها و خوابگاه‌های عمومی می‌اندیشد. ولی واقعیت این است که این آشپزخانه‌ها نه به سینک‌های آشپزخانه‌ای معمولی و عمومی که به سینک‌ صنعتی نیازمندند. یکی از تولیدات اخوان سینک ، تولید سینک صنعتی اخوان است. سینک‌ روکار اخوان، سینک توکار اخوان  ، سینک معمولی اخوان و اینک سینک صنعتی اخوان خدمت شما معرفی خواهد شد.

مکان‌های مناسب برای استفاده از سینک صنعتی اخوان:

تصور این که پادگان نظامی با هزار سرباز بخواهد چگونه آشپزخانه‌ای داشته باشد به راحتی امکان‌پذیر است. این آشپزخانه‌ها بزرگند و همه وسایل آن در حدود تهیه غذای 1000 نفر متناسب است. گازهای بزرگ و گوناگون تک شعله، سبزی خردکن‌های بزرگ و سینک صنعتی. سینک صنعتی اخوان با اندازه‌ها و عمق متفاوت برای این آشپزخانه‌‌ها ساخته می‌شود. مدل سینک‌ اخوان گاهی اوقات بطور سفارشی توسط ارگانی خاص تولید می‌گردد. بطور مثال اگر سربازخانه‌های بزرگ ارتش به طور عام خواسته باشند به سینک ظرفشویی مجهز بشوند باید دستور ساخت سینک صنعتی اخوان صادر گردد. سینک صنعتی در مکان‌های خاصی کاربرد دارد. این مکان‌ها هر روز ساخته نمی‌شوند و وفور زیادی ندارند. از این رو  تولید آن مانند سینک‌های دیگر آشپزخانه نیست. با این حال تولید سینک صنعتی به اندازه مصرف داخلی توسط کارخانجات ساخت وسایل آشپزخانه مانند کارخانه اخوان صورت می‌پذیرد.

مشخصات سینک صنعتی اخوان:

سینک صنعتی اخوان  ارتفاع، عرض و طول متفاوت دارد که بسته به جمعیت و کاربرد یک آشپزخانه صنعتی به مشتریان عرضه می‌گردد. سینک آشپزخانه یک رستوران باید تعداد زیادی ظرف در خود جا بدهد بنابراین باید عمق زیادتری داشته باشد. عمق سینک صنعتی اخوان از 30سانتی متر بیشتر است.

بنا به خاصیت آشپزخانه‌های صنعتی سینک سنعتی اخوان ضد خش و بسیار مقاوم است. استیل بکار رفته در آن از بهترین نوع استیل یکپارچه و ضخیم است. از این رو سینک صنعتی اخوان قیمت زیادی هم دارد که البته با توجه به کارکرد آن زیاد محسوب نمی‌شود.

طول سینک صنعتی اخوان از 100 سانتی‌متر تا 230 سانتی‌متر متغیر است. چرا که در آشپزخانه‌های بزرگ کار شستشوی ظروف به صورت یک نفره انجام نمی‌شود. از این رو باید طول و عرض متفاوتی داشته باشد.

از مهمترین تفاوت‌های سینک صنعتی اخوان با سایر سینک‌های تولید اخوان این است که این مدل سینک اخوان روی کابینت نصب نمی‌شود و خودش دارای پایه‌هایی است. برخی از این سینک‌ها چرخ دارند و به راحتی جابجا می‌شوند. چرا که برای شستشوی کف آشپزخانه و همچنین خود ظرفشویی باید دست کارگران باز باشد. جابجا شدن سینک صنعتی اخوان باعث می‌شود مواد غذایی در اطراف آن نریزد.

چون بهداشت سینک صنعتی اخوان مهم است، در هنگام تولید لایه ضد خش روی آن می‌کشند تا در هنگام کار با آن آلودگی در خش‌های بوجود آمده نماند و موجب آلودگی مواد غذایی که در سینک شسته می‌شود نگردد.

تولیدات دیگری که در کارخانه اخوان تولید می‌شود، سینک معمولی اخوان است. سینک معمولی اخوان برخلاف سینک صنعتی برای مکان‌های کوچک و موقت است.

نکته مهمی که باید در نظر داشت، قیمت، اعتبار و ضمانت انواع سینک‌های تولیدی شرکت اخوان است. بهترین خرید انواع سینک را از نمایندگی اخوان بخواهید.

بیشتر

سینک استیل صنعتی