در این مقاله می خواهیم در مورد فر برقی گازی اخوانمطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود و بتوانید از این مطالب نهایت استفاده را ببرید و از آن اطلاعات کسب نمایید. وجود فر برای خانم های خانه دار در آشپزخانه ها یک امر الزامی است و تقریبا هر خانمی که جهیزیه تهیه می کند، فر توکار اخوان  هم یک پای ثابت جهیزیه این شخص به حساب...

در این مقاله می خواهیم در مورد فر برقی گازی اخوانمطالبی را خدمت شما ارائه دهیم که امیدواریم برای شما مفید واقع شود و بتوانید از این مطالب نهایت استفاده را ببرید و از آن اطلاعات کسب نمایید. وجود فر برای خانم های خانه دار در آشپزخانه ها یک امر الزامی است و تقریبا هر خانمی که جهیزیه تهیه می کند، فر توکار اخوان  هم یک پای ثابت جهیزیه این شخص به حساب می آید.

فر برای استفاده های گوناگون در زمینه پخت و پز مورد استفاده قرار می گیرد که می توان از آن جمله به مواردی چون تهیه و پخت کیک، شیرینی و غذاها اشاره نمود. پس خرید یک فر مناسب می تواند کارگشا باشد. اما در خرید فر مناسب باید نکاتی را رعایت کنید که خدای ناکرده هزینه ای که می کنید، بیهوده نباشد.

فر برقی گازی اخوان یکی از گزینه هایی است که می تواند در سبد خرید جهیزیه و یا لوازم خانگی شما قرار بگیرد و شما از آن برای تهیه انواع غذا و خوردنی های خوشمزه استفاده نمایید. فر ها به دو نوع برقی و یا گازی دسته بندی می شوند. اما برخی از فرها هم هستند که هم از منبع انرژی برق استفاده می کنند و هم از گاز که به آنها فر برقی گازی اخوان گفته می شود.

فر برقی گازی اخوان چیست؟

فر برقی گازی اخوان، محصولی است که در واقع برای تامین انرژی از دو منبع گاز و برق استفاده می کند. در واقع در این محصول حرارت مورد نیاز برای طبخ یا پخت راا از دو منبع مختلف مثل گاز و برق تامین می کنند. این فر ها ولی متاسفانه امکان انتخاب نوع حرارت را ندارند و این خود دستگاه است که تعیین می کند که از کدام منبع استفاده نماید.

نحوه کار فر برقی گازی اخوان به این صورت است که هنگامی که فر را روشن می کنید، المنت های برقی در بالای فر و همچنین شعله های گاز در پایین به طور همزمان حرارت را به روی ماده مورد نظر متمرکز می کنند. در مورد حرارتی که به غذا داده می شود، جای هیچگونه نگرانی نیست، چون المنت هایی که در این فر برقی گازی فعال هستند، به صورت حرارتی کار می کنند و بدون هیچ گونه اشعه و یا حرارت مضری، غذا را برای ما آماده می کنند.

در مورد عملکرد فر برقی گازی اخوان این نکته را باید بدانید که این فر ها هم عمملکرد خوبی دارند و هم نه. این محصولات عملکرد بهتری نسبت به محصولات فر گازی دارند، اما نسبت به محصولات فر برقی اخوان دارای عملکرد ضعیف تری بوده اند. بنابراین از نظر فروش فر برقی گازی اخوان، می توان گفت که از لحاظ  محبوبیت بعد از فرهای برقی در رتبه دوم قرار می گیرند. شما هم می توانید این محصول را در صورت مورد پسند بودن، از نمایندگی فر اخوان تهیه نمایید.

خرید فر برقی گازی اخوان

فر برقی گازی اخوان همانطور که گفتیم یکی از انتخاب های خانم های خانه دار می باشد. این محصول دارای دو نوع توکار و معمولی می باشد که نوع توکار آن بازهم محبوب تر از نوع معمولی و یا استند آن می باشد. خرید فر برقی گازی اخوان، در واقع برای افرادی مناسب تر است که میخواهند در هنگام پخت، گرمای خشک به غذا و یا کیک و شیرینی وارد نشود. در واقع فر های برقی گرمای خشک به غذا وارد می کنند ولی حرارت گاز به این صورت نیست و رطوبت هم به غذا وارد می کند.

قیمت فر برقی گازی اخوان نسبت به نوع آپشن هایی که دارد، متغیر خواهد بود و شما می توانید از انواع مختلف آن که بودجه های مختلفی می طلبد، استفاده نمایید. فر اخوان یکی از محصولات پر فروش و با کیفیت بازار می باشد که با خرید آن می توانید هم یک محصول با کیفیت تهیه نمایید و هم از تولید ملی حمایت نمایید.

بیشتر

فرهای گازی برقی  

 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F3 نمای شیشه ، استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر دیجیتالی با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  61,612,449 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F4 نمای شیشه ، استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  60,749,647 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F5 نمای شیشه ای مشکی دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  61,504,467 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • خرید محصول

  فر توکار گاز و برق اخوان مدل F6 نمای شیشه رفلکتیو، استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر دیجیتالی با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  0 ریال ناموجود
  بیشتر
  ناموجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F7 نمای شیشه رفلکتیو دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر دیجیتالی با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  61,628,822 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F8 نمای شیشه آینه ای دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردان دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  63,656,594 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F11 نمای شیشه مشکی و استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  60,374,190 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F12 نمای شیشه مشکی و استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  60,374,190 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F13 نمای شیشه مشکی و استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  60,599,034 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F15 نمای شیشه مشکی و استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  60,778,132 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F16 نمای شیشه مشکی ابزار خورده دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  64,652,508 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F17 نمای شیشه مشکی و استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  60,793,254 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F18 نمای شیشه سفید دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون دارای تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی (اخوان سرویس)

  66,130,946 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F21 نمای شیشه مشکی دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy...

  78,590,374 ریال پرفروش
  بیشتر
  پرفروش
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F22 نمای شیشه ، استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM...

  80,441,610 ریال پرفروش
  بیشتر
  پرفروش
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F23 نمای شیشه مشکی دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی...

  73,779,298 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F24 نمای شیشه ، استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean دارای 18 ماه گارانتی...

  70,807,701 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گازی اخوان مدل F28 نمای شیشه مشکی دارای گریل و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM عمق فر 55 CM Easy to clean...

  63,206,192 ریال موجود
  بیشتر
  موجود
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F33 نمای شیشه سفید و ساید پنل هلالی سفید دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60 CM...

  85,996,755 ریال تماس بگیرید
  بیشتر
  تماس بگیرید
 • فر توکار گاز و برق اخوان مدل F34 نمای شیشه مشکی و ساید پنل هلالی استیل دارای گریل برقی و شعله پخش کن گازی مجهز به موتور جوجه گردون مجهز تایمر تاچ اسکرین با قابلیت برنامه پخت دارای فن داکتی جهت یک نواخت کردن حرارت دارای شلف به همراه ریل تلسکوپی با شیلنگ ایمنی استنلس استیل با شیر ترموستاتیک و شیشه ایتالیایی دارای ترموکوپل دو زمانه طول فر 60 CM عرض فر 60...

  84,849,366 ریال موجود
  بیشتر
  موجود

لیست مقایسه محصولات

انصراف